Kody Rabatowe DietBox

DietBox to jeden z najtańszych cateringów na rynku. Obejmuje diety różnego rodzaju, skierowane do osób, które chcą przejść na zdrowy tryb odżywiania albo wpłynąć na swój organizm w innym zakresie. Firmę tworzą doświadczeni kucharze, którzy w skupieniu pracują nad posiłkami. Wykorzystują do tego tylko składniki najwyższej jakości, tak by powstałe dania były wartościowe dla organizmu i zarazem bezpieczne. W składniki, firma zaopatruje się wciąż u tych samych dostawców, co pozwoliło jej wynegocjować dobre ceny produktów. Stąd też atrakcyjne ceny samego cateringu. 

Każda dieta jest w pierwszej kolejności opracowywana przez wykwalifikowanych dietetyków. To oni dbają, aby posiłki były zdrowe i zgodne z zasadami poszczególnych diet. Dzięki temu klienci, którzy je zamawiają, a później stosują, mają pewność bezpieczeństwa i pozytywnego wpływu danego planu żywieniowego na organizm. Oferowane diety są sprawdzone i przede wszystkim polecane przez innych klientów.

-22%

Kod promocyjny: GRILL22

 

Catering od DietBox jest dostarczany na terenie całej Polski. Firma obsługuje klientów we wszystkich województwach, ale tylko w wybranych miejscowościach. Stale poszerza listę miejscowości, do których dociera ze swoimi daniami. A gdzie dokładnie, można sprawdzić na stronie, korzystając z wyszukiwarki. Firma kładzie nacisk na stały rozwój, więc jest szansa na to, że w niedługim czasie pojawi się z ofertą diet także w mniejszych miejscowościach na terenie całej Polski.

Dlaczego catering w DietBox to dobry wybór?

Catering w DietBox to same korzyści i wcale nie chodzi tu tylko o cenę, która jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Tym bardziej że w ofercie stale pojawiają się nowe promocje, rabaty i inne zniżki. Zatem co jeszcze przyciąga uwagę klientów? 

  • Bez wątpienia zaletą jest bogate menu oraz jakość jedzenia. Bo wszystko, co wychodzi z kuchni DietBox, powstaje z użyciem najlepszych składników. Posiłki wyglądają bardzo apetycznie, dzięki czemu pomimo pewnych eliminacji i wyrzeczeń, zachęcają do ich spożywania. 
  • Firma działa na rynku od wielu lat, a co za tym idzie, ma doświadczenie w cateringu. Zapewnia kompleksową i zarazem profesjonalną obsługę w zakresie dostarczania żywności dietetycznej w pudełkach. Dba o wysoki poziom higieny pracy i bezpieczeństwo klientów spożywających oferowane posiłki. 
  • DietBox oferuje różnego rodzaju diety, różniące się także kalorycznością. Zapewnia fachowe doradztwo w zakresie wyboru diety.  
  • Zamówienia można składać na wiele sposobów, także za pośrednictwem panelu klienta. Jest to wygodny sposób na ustalenie indywidualnych preferencji. 
  • Istnieje możliwość dopasowania cateringu do indywidualnych potrzeb zamawiającego. W tym możliwość wyboru menu.

Catering DietBox – dostępne diety

Oferta DietBox obejmuje całkiem duży wybór diet. Wśród nich znajdują się następujące: Wybór Menu, Wegetariańska, Wegetariańska z rybami, Niski Indeks Glikemiczny, Slim, Standardowa, Low Carb, Strong oraz Keto. Na stronie można zapoznać się z przykładowym menu i z pozostałymi informacjami dotyczącymi poszczególnych diet. O wszystko można także dopytać kontaktując się z biurem obsługi klienta. Zamawiający powinien skorzystać tej opcji, jeżeli nie ma doświadczenia w zamawianiu cateringu i robi to po raz pierwszy. 

Wspomniane diety różnią się kalorycznością. Wybór należy do każdego klienta z osobna i powinien być uzależniony od potrzeb konkretnego organizmu. DietBox zapewnia posiłki na cały tydzień, w tym także weekendy. Z tym że dietę na niedzielę dostarcza w sobotę. Każdy, kto ma problem z wyborem odpowiedniej diety i dopasowaniem jej parametrów, może skontaktować się z biurem obsługi klienta. 

FAQ

Adres dostawy cateringu ustala się przy składaniu zamówienia. Jeżeli jednak jest konieczność zmiany, trzeba poinformować o tym biuro obsługi klienta. Specjalista naniesie poprawki w systemie, dzięki czemu już po upływie kilku dni dieta będzie dostarczana pod oczekiwany adres. 

Kaloryczność diety ustala klient przy składaniu zamówienia. Warto wykorzystać do tego kalkulator kalorii. W narzędziu tym podaje się płeć, wiek, wzrost, wagę, a także poziom aktywności. Na tej podstawie wylicza ono zapotrzebowanie kaloryczne. Jeżeli jednak ktoś ma z tym większy problem, może skorzystać z rady fachowca i kontaktując się z biurem obsługi klienta, poprosić o pomoc w danym zakresie. 

Catering jest dowożony bezpłatnie do wybranych miast. Lista tych miast jest dostępna na stronie. Jeżeli nawet do zamówienia trzeba doliczyć koszt dostawy, oferta i tak jest atrakcyjna. To dlatego, że ceny samego cateringu są bardzo przystępne. 

DietBox obsługuje wybrane miejscowości we wszystkich województwach. Na stronie znajduje się wyszukiwarka, do której wystarczy wpisać kod pocztowy, aby sprawdzić, czy tam też dociera catering. Warto mieć na uwadze, że lista obsługiwanych miast z miesiąca na miesiąc staje się coraz dłuższa.