Kody Rabatowe TIM Catering

TIM Catering – smaczne i zdrowe posiłki na każdą kieszeń

TIM Catering przygotował specjalną ofertę smacznych i zdrowych posiłków z dostawą pod wskazany adres. Każdy zestaw to starannie tworzone posiłki na cały dzień. Komponowaniem poszczególnych diet zajmują się wykształceni dietetycy. Dopasowują je do najbardziej indywidualnych potrzeb osób w różnym wieku, z różnymi problemami zdrowotnymi, stosujących diety w różnych celach. 

Nad przygotowaniem posiłków według zaleceń dietetyków, pracują zaś doświadczeni kucharze. Podchodzą do tego zadania z należytą starannością. Odpowiednie wyważenie poszczególnych składników odgrywa tu bardzo ważną rolę. Z ogromną starannością dobierają też produkty, zawsze dbając o to, by były świeże i jak najwyższej jakości. 

-20%

Kod promocyjny: GIGAWYBOR

Diety dostępne w ofercie TIM Cateringu są przeznaczone dla osób zdrowych i borykających się z różnymi problemami zdrowotnymi. Także dla sportowców i osób wyjątkowo aktywnych, w dodatku zabieganych i niemających czasu na gotowanie. 

Catering dociera do klientów z całej Polski. Lista obsługiwanych miast jest dostępna na stronie. Tam można też sprawdzić, czy dieta pudełkowa dociera do konkretnej miejscowości. 

Składanie zamówień jest bardzo proste. Najwygodniej jest robić to za pośrednictwem panelu klienta. Daje on możliwość wyboru diety, wymiany dań i przede wszystkim zarządzania swoimi zamówieniami. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zamawiać dietę telefonicznie albo mailowo.

TIM Catering – dieta w pudełkach

Oferta diet w TIM Catering jest bardzo rozbudowana. To oznacza, że można w niej znaleźć diety dopasowane do indywidulnych potrzeb i możliwości konkretnego organizmu. Już dziś w TIM Catering można zamówić następujące diety: Keto Premium, Slim, Office, Standard, Keto, Sport, Sport Premium, Niski IG, Hashimoto, Vegetarian, Vege + Fish, Vegan, Less Gluten, Lactose Free.

Każda dieta ma różną kaloryczność. Dzięki temu można dostosować ją do swoich potrzeb, tak by nie czuć głodu, a z drugiej strony dostarczać organizmowi wszystko, co dla niego najważniejsze. W wyborze diety pomoże zamieszczony na stronie kalkulator kaloryczności. Poza tym prośbę o pomoc w doborze diety można skierować bezpośrednio do dietetyka. Konsultacje dietetyczne też wchodzą w grę.

Dieta pudełkowa od TIM Catering – dlaczego warto?

Bogata oferta diet to niepodważalny atut TIM Cateringu. Znaleźć w niej można najpopularniejsze diety, w dodatku różniące się od siebie kalorycznością. Posiłki są przygotowywane na bazie świeżych, wartościowych składników. Zestawy są zatem wartościowe i smaczne, a do tego apetycznie się prezentują. 

W ofercie nie brakuje promocji. Plan treningowy za 1 zł za zakup diety, czy dieta z rabatem i prezentem, to tylko dwie z wielu dostępnych propozycji. Warto sprawdzać je na bieżąco. Diety są dostarczane autochłodniami, co ma zapobiegać psuciu się jedzenia i dbać o to, aby posiłki zawsze były świeże. Dostawa zawsze jest realizowana za darmo. 

TIM Catering ma wielu zadowolonych klientów, a ci chętnie i zawsze pozytywnie wypowiadają się na jego temat. Tym samym polecają usługę cateringu, co przekłada się na wzrost liczby nowych zamówień. 

Dodatkowym atutem TIM Cateringu są przystępne ceny. Firma oferuje smaczne jedzenie w rozsądnych cenach. Dowozi posiłki na 7 dni w tygodniu, w godzinach nocnych i porannych.

FAQ

Wybraną dietę można zamówić za pośrednictwem panelu klienta. To najwygodniejsza opcja. Jednak jest też możliwość złożenia zamówienia mailowo oraz telefonicznie.

W ofercie dostępne są diety różnego rodzaju. Chcąc pozbyć się zbędnych kilogramów i tym samym wyszczuplić sylwetkę, należy wybrać Dietę Slim o odpowiedniej kaloryczności. Zapotrzebowanie kaloryczne można ustalić, korzystając z kalkulatora kaloryczności zamieszczonego na stronie.

Dietę można wybrać samodzielnie na podstawie indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb organizmu. Istnieje jednak możliwość konsultacji z dietetykiem. Zawsze lepiej jest skonsultować ten wybór, niż zamówić złą dietę i później ją zmieniać. Choć taka opcja istnieje i jeśli trzeba, należy wprowadzić zmiany w diecie.