Kody Rabatowe BurakiZiemniaki

Catering dietetyczny BurakiZiemniaki oferuje wiele programów żywieniowych. Choć różnią się od siebie diametralnie, to wszystkie są smaczne, pełnowartościowe i zbilansowane. W dodatku można je dobrać do swoich indywidualnych potrzeb. Nic więc dziwnego, że marka jest bardzo dobrze postrzegana przez klientów.

BurakiZiemniaki – co to za firma?

BurakiZiemniaki to firma cateringowa, która rozwija się w zawrotnym tempie. Na rynku działa już od pewnego czasu, zapewniając dostęp do szerokiego wyboru diet pudełkowych w wielu różnych lokalizacjach i to w naprawdę dobrych cenach. Do tego klienci mogą też liczyć na kody rabatowe, co dodatkowo zachęca do zamówienia diety pudełkowej. Firma BurakiZiemniaki może poszczyć się bogatym doświadczeniem w branży oraz wykwalifikowanym zespołem. Składają się na niego najlepsi dietetycy i kucharze, ale też osoby pakujące i dostarczające posiłki do klientów. Nasi dietetycy chętnie udzielają porad i pomagają dostosować rodzaj diety. Kucharze dbają o jakość i smak potraw. Reszta zespołu pilnuje, by przygotowane dania były dostarczane do klientów w bezpieczny sposób i zawsze na czas.

Catering Dietetyczny BurakiZiemniaki – cechy usługi

Catering Dietetyczny w BurakiZiemniaki opracowywany jest zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Dlatego wszystkie potrawy są nie tylko smaczne, ale też różnorodne i zbilansowane. Jedząc je, możesz dostarczyć organizmowi witamin, minerałów, czy błonnika. Wpłynie to pozytywnie na Twoje samopoczucie, wygląd zewnętrzny oraz funkcjonowanie organizmu. Podstawą naszego cateringu są świeże warzywa i owoce. Jednak tworząc jadłospis, chętnie sięgamy też po inne produkty, w tym na przykład po różne gatunki mięs i nabiał. Jako profesjonaliści kładziemy nacisk na wysoką jakość składników, brak dodatków i ulepszaczy. Dlatego zakupy robimy wyłącznie u sprawdzonych dostawców. 

Warto zauważyć, że nasz catering dietetyczny jest z opcją wyboru menu. Dlatego sam decydujesz, jakie potrawy będziemy Ci dostarczać. To do Ciebie należy też wybór ilości posiłków i ich kaloryczności. Tradycjonalistom możemy zaoferować dietę z trzema posiłkami. Z kolei bardziej wymagającym klientom dietę z czterema lub pięcioma posiłkami na dzień. Kaloryczność zestawów może wynosić od 1000 do 3000 kalorii. Jeśli wybór programu żywieniowego sprawia Ci trudności, to pamiętaj, że do dyspozycji masz wykwalifikowanego dietetyka. Na naszej stronie czeka też kalkulator BMI i kalkulator zapotrzebowania energetycznego. To proste, ale jakże przydatne narzędzia, które ułatwiają wybór odpowiedniej diety. 

Jakie diety można zamówić w ramach cateringu dietetycznego w BurakiZiemniaki?

Jako profesjonalna firma cateringowa pragniemy dotrzeć do wszystkich klientów. Dlatego na bieżąco poszerzamy ofertę o coraz nowsze programy żywieniowe. Aktualnie możesz u nas zamówić następujące opcje diet:

 • dietę odchudzającą,
  dietę wegańską,
  dietę sportową,
  dietę ketogeniczną,
  dietę bez laktozy,
  dietę dla MAM,
  dietę niskowęglowodanową,
  dietę dr Dąbrowskiej,
  dietę sirt,
  dietę DASH,
  dietę Hashimoto,
  dietę niskie IG,
  dietę sokową,
  dietę FOODMAP,
  dietę bezglutenową,
  dietę wegańską.

Dla kogo catering dietetyczny w BurakiZiemniaki?

Nasz catering dietetyczny dostępny jest dla kobiet i mężczyzn w różnych wieku. W szczególności polecamy go tym, którzy chcą zadbać o codzienne odżywianie, ale nie wiedzą, jak to zrobić. Aby skomponować zdrowe i wartościowe posiłki, potrzeba wiedzy i doświadczenia. My to doskonale rozumiemy. Dlatego współpracujemy nie tylko z dobrymi kucharzami, ale też dietetykami. To oni dbają o jadłospis i dokładają starań, by posiłki dostarczały organizmowi optymalnej ilości składników odżywczych. Tym samym zamawiając u nas dietę pudełkową, nie musisz martwić się o swoje odżywianie. W dodatku zapewniasz sobie wygodę i oszczędność czasu. Otrzymujesz gotowe posiłki na cały dzień, więc nie musisz gotować i robić zakupów. Będzie to idealna opcja dla studentów, zapracowanych lub osób, które nie są mistrzami w kuchni. Poza tym nasza usługa powinna być brana pod uwagę przez osoby, które zmagają się z problemami zdrowotnymi. W ofercie mamy kilka diet, które mogą łagodzić objawy ze strony układu pokarmowego, a nawet wspierać leczenie chorób. Nie zabrakło też propozycji dla osób chcących schudnąć, oczyścić organizm lub poprawić stan cery.

Dlaczego catering dietetyczny w BurakiZiemniaki?

Jesteśmy profesjonalną firmą cateringową, która chętnie dostarcza posiłki do klientów indywidualnych i biznesowych. Realizujemy zamówienia w różnych lokalizacjach, a w ofercie mamy kilka rodzajów diety pudełkowej. Zestawy są smaczne, zbilansowane i bardzo różnorodne.  Możesz je dobrać nie tylko pod względem preferencji żywieniowych, ale też kaloryczności i ilości potraw. Dzięki temu nasz catering dietetyczny jest zdrowy i skuteczny. Zapewnia też sporą oszczędność czasu i pieniędzy.