Kody Rabatowe Proszę Zdrowie

Proszę Zdrowie – smaczny i zdrowy catering prosto pod drzwi

Proszę Zdrowie tworzą trzy niezwykle ambitne kobiety – mama dietetyczka oraz córki, które uważają, że zdrowie i smak mogą iść w parze. To one intensywnie pracują nad posiłkami, które następnie trafiają do domów i firm ich klientów. Są to posiłki starannie zbilansowane, przygotowane z użyciem tylko najlepszych składników, przede wszystkim świeżych i wartościowych dla organizmów. Tym samym wartościowe są również poszczególne dania.

-10%

Kod promocyjny: KOD10
na Post dr Dąbrowskiej

Z cateringiem Proszę Zdrowie rośnie poziom energii i witalności, a do tego jeszcze powraca równowaga. Diety przygotowywane przez tę firmę gwarantują dobre samopoczucie i uczucie lekkości. Zmiana nawyków żywieniowych z Proszę Zdrowie to gwarancja dopasowania diety do indywidualnych potrzeb każdego organizmu.

Aby złożyć zamówienie na wybraną dietę, wystarczy zarejestrować się w panelu klienta. Daje to możliwość wygodnego i szybkiego dostosowania diety do swoich potrzeb. Zamówienie można również złożyć za pośrednictwem telefonu lub maila.

Cateringi dostarczane są już na terenie całej Polski. Wystarczy podać swój adres na stronie, by sprawdzić, czy diety od Proszę Zdrowie docierają też do podanej miejscowości. Posiłki są rozwożone przez 6 dni w tygodniu. Diety na weekend są dowożone w sobotę rano.

Jakie diety oferuje Proszę Zdrowie?

W ofercie proszę zdrowie można znaleźć starannie opracowane diety składające się z różnorodnych, smacznych posiłków. Do przygotowania ich wykorzystywane są świeże składniki, w tym kolorowe warzywa, owoce, mięsa i ryby. Wszystko sprawdzone i wiadomego pochodzenia.  

Na liście diet można znaleźć: 

 • diety klasyczne – dietę wegańską, wegetariańską, wegetariańską fish, 
 • diety proteinowe – dietę wegańską, wegetariańską, wegetariańską fish, 
 • dietę dr Dąbrowskiej, 
 • Dietę MAMA – dietę wegańską bezglutenową, dietę wegetariańską, 
 • detoksy sokowe, 
 • diety ketogeniczne – dietę wegańską bezglutenową, wegetariańską bezglutenową, wegetariańską fish, 
 • diety sirtuinowe, 
 • dietę niski IG – dietę wegetariańską bezglutenową, wegańską bezglutenową, wegetariańską fish, 
 • low-FODMAP – dietę wegańską bezglutenową, dietę wegetariańską bezglutenową, 
 • dietę roślinną Lunche,
 • dietę ratunek dla wątroby. 

Wyboru diety można dokonać samodzielnie, ale też z pomocą dietetyczki. Wystarczy poprosić o konsultację dietetyczną. Diety te różnią się kalorycznością, co daje możliwość idealnego dopasowania do swoich potrzeb. 

Dlaczego właśnie Proszę Zdrowie?

 • Diety w Proszę Zdrowie są tworzone z pasją, a tylko starannie przygotowane dania smakują najlepiej. Te w Proszę Zdrowie są spełnieniem najśmielszych oczekiwań osób o wyjątkowo wrażliwych i wymagających kubkach smakowych. Są przede wszystkim różnorodne, kolorowe, zdrowe i wartościowe. 
 • Korzystając z programu lojalnościowego można SKARBONKA, można już na starcie zyskać 12 pkt i wymienić je na złotówki, co da dokładnie 12 zł na pierwsze zamówienie. Każde wydane 100 zł na zamówienie za pośrednictwem konta utworzonego na stronie, daje 1 pkt, a 1 pkt to 1 zł. Punkty można otrzymywać też za ocenianie i komentowanie posiłków. 
 • W ofercie Proszę Zdrowie co chwilę pojawiają się nowe promocje. Są rabaty, limitowane oferty i produkty tygodnia.

FAQ

Zamówienia należy składać z wyprzedzeniem czasowym. Każda kolejna dieta wymaga wdrożenia pewnych zmian w produkcji oraz zwiększenia ilości produktów spożywczych wykorzystywanych do przygotowania dań. Do tego dochodzi organizacja dostawy.

Jeżeli na nowo wybrana dieta jest tańsza albo droższa, będzie trzeba dopłacić lub zostaną zwrócone koszty. Ceny są różne zależnie od rodzaju diety oraz ich kaloryczności.

Można zamówić kilka diet z jednego konta założonego na stronie i pod ten sam adres. Takie cateringi najczęściej są realizowane dla firm. Jednak coraz częściej zdarzają się dostawy dla całych rodzin, znajomych itd.