Kody Rabatowe GreenBOX

GreenBox – catering dietetyczny w pudełkach

Catering od GreenBox pozwala zaoszczędzić czas – nawet 120 minut dziennie oraz pieniądze. To świetny sposób na uniknięcie marnowania jedzenia i dbanie o środowisko. Catering pudełkowy z dostawą za 0 zł to marzenie wielu osób, głównie tych, które na przygotowanie posiłków każdego dnia poświęcają przeszło 2 h. 

GreenBox ma tysiące zadowolonych klientów. Oferuje posiłki, które mają korzystny wpływ na ciało i samopoczucie. Poprawnie zbilansowana dieta poprawia wygląd sylwetki i pozwala uwierzyć w siebie. Wpływa też na odporność, a co najważniejsze, zmniejsza ryzyko wystąpienia rozmaitych chorób. 

-25%

Kod promocyjny: GREENWIOSNA

Mapa zasięgu dostaw obejmuje największe miasta w Polsce, a także położone obok nich mniejsze miejscowości. Dostawą posiłków zajmuje się firma logistyczna wyspecjalizowana w dostawach diet pudełkowych. Dostawy są realizowane przez 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Posiłki na niedzielę są dostarczane razem z sobotnimi, w sobotę rano. 

Przystępny cennik, liczne promocje, szeroka oferta diet, a do tego darmowa dostawa – wszystko to sprawia, że catering dietetyczny od GreenBox jest atrakcyjny i coraz więcej osób ma na niego chęć. 

Diety dostępne w cateringu GreenBox

Przed złożeniem zamówienia na konkretną dietę, warto poświęcić chwilę na jej wybór. Do tego celu można wykorzystać trzy narzędzia. Jedno z nich to kalkulator umożliwiający sprawdzenie BMI. Drugie oblicza zapotrzebowanie kaloryczne. Trzecie to konsultacja dietetyczna. 

Wśród diet proponowanych przez GreenBox nie mogło zabraknąć takich jak: dieta z wyborem menu, dieta standard, dieta odchudzająca, dieta domowa, dieta sportowa, dieta wegetariańska, dieta wegetariańska + ryby, dieta LOW IG, dieta KETO, dieta LOW CARB, dieta OFFICE, dieta oczyszczająca oraz dieta DASH. 

Na stronie przy składaniu zamówienia w panelu klienta można sprawdzić menu na najbliższe dni, a nawet dokonać modyfikacji. Ma to na celu dopasowanie posiłków do upodobań klientów. Dzięki temu są spożywane chętniej i w całości. A to bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Diety są przygotowywane na bazie pełnowartościowych, świeżych i starannie wyselekcjonowanych produktów. Ma to przełożenie na smak, aromat i wygląd potraw.

Zalety oferty GreenBox

Oferta GreenBox to przede wszystkim:

  • Właściwie zbilansowane posiłki dopasowane do potrzeb klientów, a co za tym idzie, różnych upodobań smakowych i potrzeb różnych organizmów. 
  • Różnorodne menu, dzięki czemu dieta nie jest nudna, a przeciwnie, na tyle ciekawa, że chce się otwierać pudełka i każdego dnia czyni się to z ogromną ciekawością. 
  • Do przygotowywania poszczególnych dań służą wyłącznie najlepsze składniki, zawsze świeże i pochodzące od sprawdzonych dostawców.

Diety są dostarczane bezpłatnie, a ceny posiłków są na tyle przystępne, iż regularne ich zamawianie nie obciąża domowego budżetu. Przeciwnie, generuje dodatkowe oszczędności. Tym bardziej, że można tu liczyć na atrakcyjne rabaty. 

FAQ

Dostawy diet są darmowe. Wystarczy zatem ponieść koszt samej diety. Z miesiąca na miesiąc obsługiwane są kolejne miejscowości. Catering z darmową dostawą dociera do większej liczby osób. 

Dietetyk pyta o cel przejścia na dietę, stan zdrowia, upodobania kulinarne, ustala BMI i na podstawie tych informacji dobiera właściwą dietę. 

Jeżeli dostarczane posiłki wystarczają i nie odczuwa się głodu, a samopoczucie po ich zjedzeniu jest dobre, to dieta została dopasowana prawidłowo. Trzeba też wziąć pod uwagę cel diety i odnieść się do uzyskanych w tym kierunku efektów. Jeśli przy diecie odchudzającej waga spada w prawidłowym tempie, to znaczy, że wszystko jest w porządku.

Przede wszystkim aż do uzyskania satysfakcjonujących efektów. Jednak najlepiej zadbać o zdrową dietę przez cały czas. Pozwoli to podtrzymać uzyskane efekty. Z drugiej strony korzystnie wpłynie na zdrowie oraz funkcjonowanie organizmu.