Kody Rabatowe Mój Catering

Mój Catering to firma oferująca diety pudełkowe osobom szukającym zdrowego, optymalnie zbilansowanego jadłospisu na co dzień. 

Wskazana firma cateringowa daje najlpeszy dowód tego, że menu zamawiane w ramach cateringu żywieniowego wcale nie musi być monotonne. Poza tym, że dania będą korzystne dla zdrowia i ciała, a także pełnowartościowe, to jeszcze będą ciekawie się prezentowały. Doświadczeni kucharze i dietetycy zatroszczą się o to, by każdy posiłek był lekki i równocześnie sycący. 

-5%

Kod promocyjny: WIOSNA5

Dlaczego warto wybrać Mój Catering?

Powodów, dla których warto zdecydować się na zamówienie diety z Mój Catering jest wiele. Przede wszystkim: 

  • oferowana dieta pudełkowa powstaje z użyciem najlepszych jakościowo, głównie sezonowych i lokalnych składników;
  • starannie przygotowane i poprawnie zbilansowane pod względem kalorycznym posiłki odpowiadają za spełnienie celów żywieniowych klientów;
  • potrawy przygotowane ze świeżych składników docierają do klientów o czasie oraz we wskazane przez nich miejsce;
  • w menu znajdują się wyłącznie dania bez cukru, sztucznych substancji i ulepszaczy smaku;
  • klienci mogą spodziewać się bezpłatnego, pierwszego jadłospisu próbnego;
  • za kontynuowanie diety oraz polecanie Mój Catering innym osobom można spodziewać się atrakcyjnych rabatów;
  • diety są różnorodne i cechuje je bogactwo smaków i dostarczają do organizmu niezbędnych składników odżywczych, zaspokajając zapotrzebowanie organizmu na niezbędne witaminy i minerały. 

Diety dostępne w ramach Mój Catering

W ofercie Mój Catering spory wybór diet, które można bezproblemowo dopasować do własnych preferencji smakowych, niezależnie od wieku oraz bieżącej kondycji zdrowotnej. Lista obejmuje aż 16 pakietów. Są to: Dieta z Wyborem Menu, Dieta Standard, Dieta Sport (Wysokie Białko), Dieta Odchudzanie, Dieta Niskie IG (Niski Indeks Glikemiczny), Dieta Keto, Dieta Wege, Dieta Low Carb, Dieta Lekkostrawnie, Dieta Odchudzanie Wegetariańskie, Dieta Wege z Rybami, Dieta Niskie IG (Wege z Rybami), Dieta SirtFood, Dieta Detoks Sokowy, Dieta Fleksitariańsko oraz Dieta Bez Glutenu i Laktozy. 

Żeby wybrać konkretną dietę należy podać cel żywieniowy, wiek, płeć, wzrost, aktualną wagę oraz wskazać, jaki prowadzi się tryb życia. Warto z pewnością również skonsultować się z wykwalifikowanym dietetykiem, który po zapoznaniu się z takimi informacjami udzieli merytorycznej porady żywieniowej oraz wskaże, na którą dietę pudełkową ktoś powinien się zdecydować. 

Jak zamówić dietę pudełkową w ramach Mój Catering?

Dietę pudełkową w ramach Mój Catering można zamówić zarówno dzwoniąc do biura, jak i wypełniając informacje na stronie internetowej tejże firmy. Wielu klientów wybiera również przejrzystą i intuicyjną w obsłudze aplikację mobilną. W ten sposób mogą na bieżąco skomponować dla siebie poszczególne dania, oceniać posiłki, czy też ustawić termin i miejsce dostawy. 

Mój Catering oferuje swoje usługi w ponad 3000 miast na terenie Polski. Jeśli ktoś chce się upewnić, czy w jego mieście również jest możliwe skorzystanie z takiej usługi, to wystarczy, że wpisze w specjalnej wyszukiwarek na stronie internetowej firmy swój kod pocztowy. Dostawy realizowane są wyspecjalizowanym transportem chłodniczym. Niezależnie od miasta realizacji i celu konkretnej dostawy koszt przywozu zawsze wynosi 5 złotych.

Elastyczna forma zapłaty w ramach Mój Catering

Wybierając Mój Catering nie trzeba obawiać się, iż konieczna jest natychmiastowa zapłata. Firma oferuje odroczone płatności, co wynika ze współpracy z PayPo. Dzięki płatności odroczonej można skorzystać ze zdrowych posiłków w ramach diety pudełkowej od razu, nawet wtedy, gdy w danej chwili nie dysponuje się stosownymi środkami finansowymi. 

FAQ

Program Lojalnościowy w ramach Mój Catering jest dostępny dla klientów, którzy oceniają posiłki, zapraszają znajomych do skorzystania z tej opcji żywieniowej, a następnie mogą zbierać punkty i wymieniać je na zniżki. Jest więc to opłacalna propozycja dla osób, które nie tylko zamawiają konkretne pakiety, ale też angażują się w ocenę dań.  Za każde wydane 1000 złotych klient ma przyznane 25 000 punktów.  Po zaproszeniu znajomych, za pierwsze zamówienie złożone przez konkretną osobę z polecenia otrzymuje się 25 złotych rabatu.  Każda ocena posiłku to 1 punkt. Za 10 punktów otrzymuje się 1 złoty. Po uzbieraniu konkretnej liczby punktów wystarczy w polu zamówienia zaznaczyć opcję: “Uwzględnij punkty ze skarbonki” i zyskać atrakcyjną zniżkę. 

Ceny diet pudełkowych w Mój Catering są różne, w zależności od wariantu, rodzaju, ilości posiłków, czy czasu trwania korzystania z pakietu. Informacje na ten temat podane są na stronie internetowej firmy w odpowiedniej zakładce. 

Żeby wybrać konkretną dietę, oferowaną w ramach Mój Catering można skonsultować się z dietetykiem, który zapozna się z celem żywieniowym i kondycją zdrowotną konkretnej osoby, a następnie wskaże, która dieta jest odpowiednia. Ponadto, można dokonać wyboru online, uzupełniając kalkulatory: wody, BMI oraz kalorii. W doborze odpowiedniej diety lub zestawu pomaga także udzielenie informacji na temat tego, czy: chce się schudnąć, chce się zdrowo odżywiać, chce się zbudować mięśnie, czy może poszukuje się diety specjalistycznej. Podstawą w doborze diety są również udzielone wiadomości na temat: wzrostu, wieku, płci, aktualnej wagi i wartości zamierzonej wagi docelowej.