Kody Rabatowe Fitness Catering

Fitness Catering – dieta z dostawą do domu

Firma Fitness Catering od lat dowozi klientom posiłki prosto pod drzwi ich mieszkań, a coraz częściej także do miejsca wykonywanej pracy. Korzystanie z jej oferty to świetny sposób na stały dostęp do smacznych i pożywnych posiłków, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i ograniczeń osób, które je spożywają.

-25% na WYBÓR MENU

Kod promocyjny: 25MAJ

Fitness Catering dostarcza posiłki do największych miejscowości we wszystkich województwach. Dostawy realizuje za darmo. Zamówienia można składać za pośrednictwem panelu klienta. Trzeba jedynie dokonać rejestracji. Firma często organizuje rozmaite akcje promocyjne i konkursy, a także zapewnia atrakcyjne rabaty. 

Dostarczane posiłki są gotowe do zjedzenia od razu po otwarciu opakowania. Niektóre jedynie wymagają podgrzania. Wszystkie są zaopatrzone w etykiety, które nie tylko informują, który posiłek jest na śniadanie, który np. na obiad, ale też wyjaśniają, czy wymaga podgrzania. 

Catering dietetyczny – oferta diet

Firma przykuwa uwagę atrakcyjną ofertą diet. Wybór jest ogromny, a to sprawia, że dosłownie każdy, niezależnie od ograniczeń i upodobań, ma szansę znaleźć dla siebie odpowiednie posiłki. W ofercie można zatem znaleźć takie diety jak wymienione poniżej:

  • Dieta Low carb, Dieta Standard, Dieta Comfort i Dieta Standard (Zdrowa Dieta), 
  • Dieta Sport, Dieta Wege&Ryby, Dieta Standard bez ryb oraz Dieta Wege, 
  • Dieta Gluten less & Lactose free, Dieta Ketogeniczna, Dieta 6 pack, a także Dieta Low IG, 
  • Dieta Samuraja, Dieta Paleo, Dieta dr Dąbrowskiej, Dieta Sirt, Fit Woman, 
  • Intermittent fasting – Standard, Intermittent fasting – Niski IG, 
  • Intermittent fasting – Carb back loading, Intermittent fasting – Keto i Dieta niespodzianka.

Każdy, kto ma problem z dokonaniem wyboru odpowiedniej dla siebie diety, może skorzystać z pomocy dietetyka. Wystarczy skontaktować się z firmą, mailowo lub telefonicznie, aby uzyskać kompleksowe wsparcie zarówno w zakresie doboru diety, jak i ustalenia pozostałych szczegółów.

Dieta pudełkowa od Fitness Catering – dlaczego warto?

Fitness Catering to firma nie tylko dobrze znana na rynku, ale też polecana przez osoby aktywne, zapracowane, a także sportowców i osoby z problemami zdrowotnymi. Klienci cenią ją przede wszystkim za jakość oferowanych posiłków, ale też ich różnorodność i wybór diet. Diety są przygotowywane przez doświadczonych kucharzy we współpracy z wykwalifikowanymi dietetykami. To, co najbardziej przykuwa uwagę klientów, to:

  • fachowe doradztwo przy wyborze diety,
  • dostawa zawsze na czas,
  • atrakcyjne rabaty i promocje,
  • wygodny sposób składania zamówień.

FAQ

Zamówienie próbne to posiłki na całe 3 dni, ponieważ dopiero po takim czasie można ocenić, czy dieta pudełkowa ma korzystny wpływ na organizm i jak dokładnie działa. Zamówienie próbne można złożyć w taki sam sposób, jak przy zamawianiu każdej innej diety. Zawsze za pośrednictwem panelu klienta.

Posiłki należy przechowywać w temperaturze 0 – 4°C. Powinny być zjedzone w dniu ich dostawy. Jeżeli są oznaczone „na ciepło”, to oznacza, że przed zjedzeniem wymagają podgrzania. Dostarczane posiłki są gotowe do zjedzenia nawet bez podgrzewania, ale dzięki podgrzaniu po prostu dużo lepiej smakują. 

Kolejność zjadanych posiłków powinna być przede wszystkim dostosowana do trybu życia osoby, która stosuje dietę. Najlepiej spożywać je zgodnie z oznaczeniem na opakowaniu.

Posiłki znajdują się w specjalnych pudełkach. Te wraz z jedzeniem można umieścić w mikrofalówce. Trzeba tylko dostosować się do zaleceń na opakowaniu. Czasem wystarczy nakłóć folię, niekiedy trzeba całkiem ją zdjąć.

Istnieje możliwość, ale takich zmian najlepiej dokonywać pod okiem dietetyka. Przede wszystkim diety te nie mogą się wzajemnie wykluczać. Chodzi o to, aby ta druga dieta nie zaprzepaściła efektów uzyskanych dzięki pierwszej.