Kody Rabatowe Zdrowy Catering

Zdrowy Catering – pyszne posiłki na cały dzień

Zdrowy Catering to firma, która od lat dostarcza gotowe posiłki do domów i firm klientów. Obsługuje największe miasta i małe miejscowości na terenie całego kraju. Stale się rozwija i zapewne niebawem ze swoimi dietami będzie docierać do jeszcze większej liczby osób. Firma kładzie duży nacisk na jakość oferowanych posiłków oraz ich różnorodność. Tym sposobem zaspokaja kubki smakowe najbardziej wymagających klientów. 

Zamówienia można składać na różne sposoby, przede wszystkim za pośrednictwem panelu klienta dostępnego na stronie. Daje on możliwość wygodnej modyfikacji menu i dopasowania go do własnych oczekiwań. Osoby korzystające z panelu są na bieżąco z promocjami. Jeśli jednak sobie życzą, zamówienie mogą też złożyć telefonicznie albo mailowo. 

-15%

Kod promocyjny: ZDROWYMAJ

Proces składania zamówień jest bardzo prosty i szybki. Wystarczy wybrać dietę, dopasować jej kaloryczność i udostępnić kod rabatowy, aby zapłacić mniej. Tyle wystarczy, by móc odżywiać się zdrowo, nie rezygnując z dań, które mają dobry smak i apetycznie się prezentują. 

Diety oferowane przez Zdrowy Catering to wysokiej jakości posiłki w rozsądnych cenach. Decydując się na catering można zaoszczędzić pieniądze i czas potrzebny na przygotowanie poszczególnych dań samodzielnie. 

Tani catering dietetyczny – oferta diet

Zdrowy Catering oferuje diety, które bazują na pysznych daniach. Daniach przygotowywanych ze świeżych i wartościowych składników, tak by były smaczne, zdrowe i kolorowe. By zachęcały do jedzenia swoim wyglądem i zapachem. Warto zwrócić uwagę na następujące diety: Dieta Standard (3 lub 5 posiłków), Dieta Vege (3 lub 5 posiłków), Dieta Sport (5 lub 6 posiłków), Dieta z niskim IG (5 posiłków), Dieta Keto (3 posiłki), Dieta odchudzająca (5 posiłków), Dieta bez glutenu i laktozy (5 posiłków), Dieta na zimno (4 lub 5 posiłków), Detoks sokowy. 

Zdrowy Catering dba o to, aby smaczne i odpowiednio zbilansowane posiłki nauczyły nowych nawyków i trzymania diety. By wszystko to było przyjemnością, a nie przykrą walką z samym sobą. Każda z tych diet ma inną kaloryczność. W efekcie tego każdy może dopasować dietę do swoich potrzeb, do stanu zdrowia oraz prowadzonego trybu życia. 

Zdrowy Catering – mocne strony firmy

Mocną stroną Zdrowego Cateringu jest bez wątpienia dobra oferta. Znaleźć w niej można wysokiej jakości, smaczne posiłki na cały dzień, w dodatku w rozsądnej cenie. Tani catering w pudełkach to od 3 do nawet 6 posiłków, zależnie od wybranego wariantu. Dużym plusem jest właśnie to urozmaicenie. 

Firma posiada konkurencyjny program lojalnościowy. Polecając catering znajomemu, klient otrzymuje 7% wartości jego zamówienia w formie skarbonki. Zawartość skarbonki można zamienić na darmowe dni diety. Z kolei znajomy, który skorzysta z poleconego cateringu, otrzymuje 7% zniżki na dowolną dietę. 

Zdrowy Catering posiada wygodny w obsłudze panel klienta, przez który można składać zamówienia na diety. Zapewnia konsultacje z dietetykiem oraz pomoc fachowego doradcy. Wszystko to ułatwia wybór cateringu, jak i sam zakup. 

FAQ

Każdy posiłek znajduje się w osobnym pudełku. Każde pudełko jest opisane. Jeżeli posiłek wymaga podgrzania przed zjedzeniem, taka informacja będzie znajdowała się na etykiecie. Dostarczone posiłki są jednak gotowe do spożycia, więc nawet zjedzone na zimno nie zaszkodzą. Podgrzanie ich jednak może podnieść walory smakowe. 

Wybraną dietę można zamówić na dowolny czas. Na cały miesiąc z wyjątkiem weekendów albo na same weekendy. Szczegóły są do ustalenia z doradcą. Parametry zamówienia można też ustawić w panelu klienta, przy samodzielnym składaniu zamówienia.

Ilość posiłków zależy od rodzaju diety. Standardowo posiłków jest 5. Jednak są diety, w których są tylko 3 posiłki. Szczegóły można sprawdzić przy składaniu zamówienia, jak też zapoznając się z opisem poszczególnych diet.